درباره ما

شرکت فروشگاه های زنجیره ای کالا "بعلاوه یک" در جهت ایجاد فروشگاه های هوشمند و دانش بنیان در سراسر کشور که حاصل آن ارزش افزوده برای مشتریان خواهد بود، با دو نشان تجاری (1+) به صورت عمده فروشی و (مایا) به صورت خرده فروشی کار خود را آغاز نموده است.

نیاز و انتظارات مشتری نقطه شروع همه ملاحظات استراتژیک ما است. لذا ضمن ارائه قیمت بهینه بر کانون های تغییر، رشد، بهبود و گسترش و نوآوری تاکید میکنیم.

هدف ما فراتر از تأمین کالاهای مورد نیاز مشتریان اسـت. فروشگاه های زنجیره ای مایا به دنبال خلق تجربه ای متفاوت و دلنشین برای مشتریان خود است تا با حضور در محیطی زیبا و آراسته لذت برده و با آرامش و رضایت کامل نیز فروشگاه را ترک کنند.

تلاش میکنیم تنوع مؤثری از محصولات را به مشتریان خـود پیشنهاد نموده و بـا رویکرد عرضه انواع محصولاتی که مورد نیاز مشتریان هستند نیز به سلایق متنوع مشتریان پاسخ دهیم. محصولات ما از خوش نام ترین برندها و دارای بهترین کیفیت هستند. محصولات سالمی که به ارتقای سلامتی افراد کمک می کنند (مانند محصولات ارگانیک) نیز بخشی از سبد محصولات فروشگاه هستند.

چرا مایا؟

مشتری مداری به عنوان اصلی ترین محور فعالیت فروشگاه، به معنای توجه جدی به خواسته ها و دیدگاه های مشتریان است.

سهولت دسترسی

فراهم نمودن فضایی امن و در دسترس به همراه پارکینگ رایگان

باشگاه مشتریان

طرحهای تخفيف مازاد و پیشنهادات رفاهی، ورزشی، پزشكی و گردشگری

تنوع محصولات با کیفیت

امكان خرید طیف وسیعی از محصولات با برندهای متنوع و با قیمت مناسب

ارتباط با ما

اطلاعات تماس شرکت فروشگاه های زنجیره ای کالا بعلاوه یک و شعب فروشگاه های زنجیره ای مایا بشرح ذیل میباشد:فروشگاه های زنجیره ای مایا - مازندران شعبه کلارآباد

شنبه تا جمعه:۹:۰۰ الی ۲۲:۰۰

دفتر مرکزی شرکت فروشگاه های زنجیره ای کالا بعلاوه یک

شنبه - پنجشنبه: ۸:۰۰صبح-۱۷:۰۰عصر. جمعه تعطیل

فروشگاه های زنجیره ای مایا - مشهد شعبه پیروزی

شنبه تا جمعه:۹:۰۰ الی ۲۲:۰۰

فروشگاه های زنجیره ای مایا - مشهد شعبه کوهسنگی

شنبه تا جمعه:۹:۰۰ الی ۲۲:۰۰درباره ما

معرفی شرکت فروشگاه های زنجیره ای کالا بعلاوه یک
مجموعه فروشگاه های زنجیره ای کالا بعلاوه یک به منظور دسترسی به یک نظام کارآمد توزیع در راستای برقراری رونق واقعی در بخش تولید و افزایش رضایت مصرف کنندگان به ثبت رسیده است.